Технологія зберігання та сушіння зерна: Кількісно-якісний облік зерна

У навчальному посібнику наведено теоретичні основи, порядок проведення та оформлення документації з кількісно-якісного обліку зерна. Описи ведення обліку зерна на всіх етапах обробки від приймання до відпуску. Для студентів вищих навчальних закладів професійного спрямування «Харчова технологія та інженерія». Може бути корисним для магістрів, аспірантів та працівників промисловості, що займаються післязбиральною обробкою, зберіганням та переробкою зерна.
В учебном пособии приведены теоретические основы, порядок проведения и оформления документации по количественно-качественному учету зерна. Описания ведения учета зерна на всех этапах обработки от приема к отпуску. Для студентов высших учебных заведений профессионального направления «Пищевая технология и инженерия». Может быть полезным для магистров, аспирантов и работников промышленности, занимающихся послеуборочной обработкой, хранением и переработкой зерна.
Яковенко, А. І. Технологія зберігання та сушіння зерна: Кількісно-якісний облік зерна [Текст] : навч. посіб. / Яковенко Анатолій Іванович, Борта Алла Василівна ; Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – 174 с. : табл., рис. – Бібліогр.: с. 150-151. – ISBN 978-617-637-103-8.
зберігання зерна, приймання зерна, сушіння зерна, кількісно-якісний облік зерна, контроль якості зерна, складські документи, хранение зерна, приемка зерна, сушка зерна, количественно-качественный учет зерна, контроль качества зерна, складские документы