У рамках виконання науко-дослідної роботи студентів на кафедрі технології м‘яса, риби і морепродуктів Одеської національної академії харчових технологій було проведено дослідження щодо можливості використання в рецептурах посічених напівфабрикатів з м‘яса птиці (м'ясо індички) дріжджових екстрактів для покращення смаку і аромату кінцевого продукту.
Цисар І. В. Використання дріжджових екстрактів для покращення сенсорних характеристик посічених напівфабрикатів з м’яса птиці / І. В. Цисар, А. О. Гроза ; наук. кер. Л. В. Агунова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 244–246 : рис.
дріжджові екстракти, сенсорні характеристики напівфабрикатів, напівфабрикати з м’яса птиці, посічені напівфабрикати з м’яса