Особливості методів стимулювання персоналу на підприємствах

Ескіз недоступний
Ефективна організація системи мотивації та стимулювання працівників є важливим чинником прогресивного розвитку підприємств. Дієва система мотивації та стимулювання працівників під час їхньої трудової діяльності на підприємстві та поза ним повинна враховувати суспільні реалії. На сучасному етапі розвитку економіки, якому притаманні прискорення світової економічної динаміки, часті зміни пріоритетів працівників, поширення самомотивації та трансформація ментальності, в суспільстві треба приділити більше уваги до умов праці людини. Раціональне забезпечення мотивування працівників підприємств в змозі підвищити ефективність діяльності підприємства.
Скакун І. С. Особливості методів стимулювання персоналу на підприємствах / І. С. Скакун; наук. кер. О. С. Заболотна // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 243-245. – Бібліогр.: 4 назв.
мотивація персоналу, оплата праці, матеріальна мотивація, моральна мотивація, умови праці