Підвищення ефективності самостійної роботи студентів у дипломному проектуванні

Модель навчання вищої технічної освіти ОНАХТ передбачає поліморфний принцип організації навчального процесу, що потребує постійного покращення науково-практичної підготовки студентів. Постійне оновлення знань та вмінь в процесі навчання дозволяє оволодіти сучасними технологіями, знаннями про новітнє обладнання, автоматизацію і комп’ютеризацію виробничих процесів.
Єгоров, Б.В. Підвищення ефективності самостійної роботи студентів у дипломному проектуванні / Б.В. Єгоров, І.К. Чайка, В.Є. Браженко // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 7-8: рис.
самостійна робота студентів, дипломне проектування, організація навчального процесу