Основи наукових досліджень

В навчальному посібнику доступно й послідовно розкрито сутність, функції, роль науки й наукових досліджень у суспільному житті. Розглянуто методологію й методи наукових досліджень, їх практичне застосування. До кожної теми наведено контрольні питання. Описано окремі види наукових та кваліфікаційних робіт. Актуальними є практичні рекомендації щодо підготовки, проведення й написання наукових робіт та публікацій. Призначено для фахівців харчової промисловості, студентів ВНЗ, коледжів, які здійснюють підготовку спеціалістів з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія».
В учебном пособии доступно и последовательно раскрыта сущность, функции, роль науки и научных исследований в общественной жизни. Рассмотрена методология и методы научных исследований, их практическое применение. К каждой теме приведены контрольные вопросы. Описаны отдельные виды научных и квалификационных работ. Актуальны практические рекомендации по подготовке, проведению и написанию научных работ и публикаций. Предназначено для специалистов пищевой промышленности, студентов вузов, колледжей, осуществляющих подготовку специалистов по направлению подготовки «Пищевые технологии и инженерия».
Основи наукових досліджень [Текст] : навч. посіб. / Л. М. Тележенко, Н. А. Дзюба, М. А. Кашкано, Л. О. Валевська ; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Херсон: Вид. Гринь Д.С., 2016.- 192 с. - Бібліогр.: с. 187-190.
розвиток науки, наукові дослідження, математизація наук, автоматизація наукових досліджень, науково-педагогічні кадри, обробка научної інформації, організація науково-дослідної роботи, планування експерименту, технічна творчість, развитие науки, научные исследования, математизация наук, автоматизация научных исследований, научно-педагогические кадры, обработка научной информации, организация научно-исследовательской работы, планирование эксперимента, техническое творчество